دستگاه تی بگ خورجینی

دستگاه های بسته بندی چای کیسه ای امروزه طرفداران زیادی در بین علاقمندان به راه اندازی مشاغل خانگی، کارگاه و کارخانجات صنایع غذایی پیدا کرده اند. یکی از انواع این دستگاه ها،  تی بگ خورجینی است که برای بسته بندی انواع مواد از جمله چای، دمنوش های گیاهی ، قهوه ، چای میوه و … قابل استفاده است. شما می توانید این دستگاه را با کیفیت بسیار بالا است.

این دستگاه مناسب بسته بندی چای معمولی ، چای میوه ای  در تی بگ خورجینی پیچیده شده با نخ کتان  و پاکت است.

تی بگ خورجینی

سالها پیش کسی فکر نمیکرد بتوان با دستگاه هایی پیشرفته چای را بصورت بسته بندی شده و تک نفره در هر شرایطی مورد استفاده قرار داد. اغلب ما چای سیاه یا انواع چای های سبز و دارویی را به صورت فله و بسته بندی های بزرگ تهیه کرده و مصرف میکردیم اما امروزه با پیشرفت علوم کامپیوتر و مکانیک ماشین هایی ساخته شده است که میتواند در هر دقیقه چای کیسه ای در اندازه های متفاوت را تولید و وارد بازار کند. این محصولات تک نفره بوده و کاملا برای افرادی که وسواس دارند کارایی دارد. میخواهیم در این مطلب به معرفی کی از پیشرفته ترین دستگاه های تولید چای کیسه ای ساخت کشور آلمان بپردازیم. این دستگاه به قدری پیشرفته  و کامل می باشد که هر بیننده ای را مجزوب دقت در کار این ماشین آلمانی میکند. با هم به بررسی این دستگاه جذاب و البته خیلی گران میپردازیم.

اجزا ساده

سیستم  شکل ساشه

سیستم تغذیه نخ

سیستم تغذیه سیم

تغذیه کننده حجم دهنده

چرخ مونتاژ

کنترل پنل

برخی از ویژگی های دستگاه بسته بندی تی بگ

  • تمامی دستگاه های تولید تی بگ این شرکت قادر به ساخت پاکت ، اندازه گیری، پر کردن، سیل کردن، برش ، شمارش و بسته بندی بصورت اتوماتیک می باشد. علاوه بر همه موارد ذکر شده با توجه به مدل های مختلف موجود هر مدل از دستگاه تی بگ عملکردی متفاوت دارد که هر دستگاه قادر به تولید تی بگ با شکلها ، سایزها، و نمونه های مختلف ( تی بگ با نخ، تی بگ با نخ و تگ، تی بگ در لفاف ) می باشد.
  • مواد مورد استفاده برای دستگاه فوق شامل : فیلتر حرارتی تی بگ، نخ و تگ می باشد که با در نظر گرفتن مدل دستگاه مواد مورد استفاده متفاوت است.
  • دستگاه تی بگ دارای نصب آسان می باشد.
  • تمامی قسمت های در تماس با مواد ماشین تی بگ استنلس استیل و مطابق با استانداردهای  مواد غذایی  GMP  است.
  • امکان تمیز کردن دستگاه بسته بندی تی بگ خورجینی بسهولت وجود دارد.