خط تولید کیسه کلستومی

(Colostomy Bag Production Line)

معرفی محصول خط تولید کیسه کلستومی:

رويه بخشي از کيسه کلستومي است که بر روي شکم فرد قراد ميگيرد و بر روي آن ميچسبد. رويه اغلب کيسه ها متشکل از دو جزء ميباشد:

واشر يا حلقه محافظتي (skin barrier ring) و قاب (Frame) ، حلقه محافظتي دراطراف استوما قرار ميگيرد و نقش آن جلوگيري کردن از تماس پيدا کردن مواد زائد خارج شده از استوماي فرد يا پوست شکم او است. قاب کيسه که اطراف حلقه محافظتي را احاطه ميکند و ظيفه نگهداشتن کيسه بر روي شکم را به عهده دارد.

مخزن کبسه کلستومی:

مخزن کيسه هاي کلستومي از جنس يک فيلم پلاستيکي شفاف و يا کدر است که به طور کامل به رويه وصل (آبندي) شده است. مخزن مقاومت بالايي در فشار دارد و مانع از عبورگاز و بو ميباشد. مخزن بعضي از کيسه ها مسدود و يکپارچه و براي بعضي ديگر ته باز ساخته ميشود. ته باز کيسه به هنگام مصرف توسط شخص کلستومي با گيره هاي خاصي بسته (آبندي ) ميشود. اين کيسه ها به فرد مصرف کنند اجازه ميدهند که هرچند وقت يکبار از جمع شده در آن را بدون اينکه کيسه را از بدن خود جدا کند خالي نمايد و به اين ترتيب براي مدت بيشتري از يک کيسه استفاده به عمل آورد. اين خصيصه اين امکان را به مصرف کننده مي دهد که همواره حجم و گاز کيسه در کنترل مصرف کننده قرار گيرند.

از مهم ترين خصوصيات کيسه هاي کلستومي آن است که اجزا تشکيل دهنده آنها به ويژه قسمت رويه آنها در تماس با پوست شکم فرد کلستومي بهيچوجه نبايد موجب بروز حساسيت هايي از نوع سوزش ، خارش ، التهاب و يا ايجاد جوش و تاول گردند. به همين جهت محدوديت هايي براي تهيه اين کيسه ها ، بالاخص در ساخت حلقه هاي محافظتي وجود دارد.

کيسه هاي کلستومي معمولا به گونه اي طرح و ساخته ميشوند که از روي لباس فرد مصرف کننده قابل تشخيص نباشند.

مشخصات خط تولید کیسه کلستومی:

Model ZG-8KWET

Power 8KW

Voltage 3Phase 380V 50HZ

Max pressure 15T

Operation mode pneumatic

Max distance of electrodes 200mm

The press stroke 200mm

The size of upper electrode 300*500mm

The size of lower electrode 300*500mm

The range of temperature 30~200 ℃ adjustable