خط تولید کنسانتره کروم

پارامترهای فنی خط تولید کنسانتره کروم:

*مخزن شخم (فیدر خاموشی)

مخزن شخم نه تنها در زمین بلکه در بندر تخلیه سیلو نیز قابل نصب است.

*صفحه ارتعاش خود محور

صفحه نمایش ارتعاش دهنده سری SZZ، مسیر آن به صورت دایره‎ای، طبقه بندی است.

*سنگ شکن مرکب (خرد کن مرکب)

سنگ شکن مرکب تجهیزات توسعه یافته جدید است، ترکیبی از سنگ شکن چکش و ضربه است سنگ شکن. به طور گسترده در مصالح ساختمانی، معدن، متالورژی، صنایع شیمی و غیره استفاده می شود.

*صفحه ارتعاش

دستگاه غربالگری ارتعاش نوعی تجهیزات غربالگری در سطح پیشرفته بین المللی است، توسط شرکت ما بر اساس حمل مزایای صفحه نمایش های سنتی و توسعه یافته است. این ماده برای درجه بندی و غربالگری مواد در زمینه های زیر مورد استفاده قرار می گیرد: مواد معدنی، معدن، ساختمان مواد، حفاظت از آب و برق آبی، حمل و نقل، صنایع شیمیایی، ذوب و … .

*تسمه نقاله

تسمه نقاله دارای یک ظرفیت بزرگ انتقال، ساختار ساده، نگهداری آسان و کم هزینه است به طور گسترده در معدن، زغال سنگ، حمل و نقل، صنعت و … برای انتقال مواد یا کالاهای سست استفاده می شود. می تواند به تنهایی منتقل شود و همچنین با ترکیب شدن از اجزای مختلف یا با سایر نقاله ها انتقال یابد برای تدوین سیستم حمل و نقل افقی یا شیب دار.

*آسیاب

به عنوان تجهیزات عمومی، آسیاب به طور گسترده در سیمان، محصولات سیلیکات، مصالح ساختمانی جدید، نسوز، کود، فرآوری فلز سیاه و غیر آهنی و سرامیک شیشه ای و … . در صنایع تولیدی می توان آن را به دو نوع سنگ زنی خشک و مرطوب تقسیم کرد، همچنین می تواند با توجه به روشهای مختلف تخلیه، به نوع مشبک و نوع سرریز تقسیم شود. آسترهای مختلف بسته به نیاز تولید قابل استفاده است.

*طبقه بندی اسپیرال

به طور گسترده ای برای کنترل اندازه مواد از Ball Mill در سودآور استفاده می شود فرآیند، ماسه های معدنی جدا شده و گلهای ریز در غلظت جاذبه، و گلهای تمیز و آب در فرایند شستشوی مواد معدنی. این دستگاه دارای ویژگی های ساختار ساده، قابل اعتماد و عملیات مناسب و … .

*هیدروسیکلون

هیدروسیکلون یک وسیله مداوم، که از آن استفاده می شود. نیروی گریز از مرکز برای تسریع در تسویه حساب ذرات. این یکی از مهمترین دستگاه ها در صنایع معدنی، کاربرد اصلی آن در فرآوری مواد معدنی است. به عنوان یک طبقه بندی کننده، که بسیار اثبات شده است و کارایی در اندازه جدایی دقیق است.

*شخم اسپایرال

تجهیزات جداسازی گرانش مواد معدنی با وزن های مختلف توسط اینرسی است. خمیر نیروی گریز از مرکز تولید شده در حرکت چرخش مارپیچ، از آن به طور گسترده در غنی سازی اندازه ذرات استفاده می شود.

*صفحه لرزش

جدول لرزش 6S به طور گسترده در بازیابی تنگستن، قلع، کلمبولیت، طلا و بسیاری از فلزات نادر و گرانبها استفاده می شود.