خط تولید کافی میکس

کافی میکس

کافی میکس به وسیله دستگاه بسته بندی تک نفره یه ساشه تک نفره بسته بندی میشود. کافی میکس یکی از محبوب ترین نوشیدنی های گرم بین مردم جهان میباشد که از مخلوط پودر قهوه شکر و کاکائو میباشد.

دستگاه بسته بندی کافی میکس

این بسته بندی در مدل های مدادی دو طرف دوخت سه طرف دوخت و چهار طرف دوخت میباشد که توسط دستگاه بسته بندی تک نفره انجام میگیرد. به این مدل دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره هم میگویند(ساشه در زبان فرانسوی(sacher)به معنی کیسه کوچک یک بار مصرف میباشد). بسته بندی ماده کافی میکس اکثرا به شکل مدادی میباشد. سیستم کارکرد این دستگاه به صورت پودری و ماردونی میباشد که با سیستم PLC که منوی چهار زبانه میباشد و با کارایی آسان و حجم کم دستگاه و ارتفاع پایین که جابه جایی آسان آن کا را برای کارخانه جات و کارگاه های کوچک آسان کرده.
این دستگاه با سرعت تولید در دقیقه ۴۰ عدد بسته کافی میکس با وزن مشخص شده و دقیق کار میکند. در دستگاه با به کار گیری موتورهای دقت بالا که باعث کم شدن تلورانس و قطع شدن لغزش میشود استفاده شده است .

قابلیت های دستگاه بسته بندی کافی میکس

قابلیت ها: مجهزبه چشم الکترونیک جهت تنظیم طول بسته. مجهز به سیستم PIDجهت تنظیم حرارت. کشش لفاف توسط استپر موتور . کنترل سرعت توسط اینورتر.
درضمن این دستگاه فقط مختص بسته بندی پودر کافی میکس نمیباشد با این دستگاه میشود انواع پودرها مانند نعناع. فلفل .نمک و … میباشد را بسته بندی کرد.
این دستگاه در شرکت ماشین سازی خرم ماشین که با بهترین کیفیت .مناسب ترین قیمت. و پشتیبانی عالی و به روز ترین تکنولوژی و کادری جوان و مجرب تولید میشود. محصولات شرکت ماشین سازی خرم ماشین با نمونه های خارجی خود رقابت میکند و در بازار بینل مللی طرفداران خود را دارد.

مشخصات فنی خط تولید کافی میکس:

Model
مدل

DS-200C

Packing Speed
سرعت بسته بندی

30-70 bags/min.

Power
قدرت

220V, 50/60HZ, 1.2KW, customized acceptable

 (پذیرش به صورت سفارشی)

Overlooking size
ابعاد ظاهری

(L)1100X(W)900X(H)1860mm