خط تولید پودر بدون برج

سیستم تولید پودر مواد شوینده برج اسپری عمدتا از بخش پیش ساز مخلوط کردن و دوغاب تهیه شده، سیستم خشک کردن و پودر کردن پودر، سیستم بسته بندی و بسته بندی، سیستم کشش کارگاه، سیستم کنترل و غیره در این فرایند، پس از وزن گیری مواد خام خام و مواد خام مایع بر اساس فرمول، دوغاب در تهیه دسر، سپس به سیستم پیری، بعد از خرد کردن سیستم تصفیه، دوغاب می تواند سنگ زنی و همگن، ارسال به بالای برج اسپری توسط پمپ فشار بالا، تبدیل شدن به ذرات غبار تحت عمل یک سمپاش، خشک و انتقال حرارت با هوای داغ عرضه شده توسط کوره داغ داغ، تبدیل به ذرات توخالی در پایین برج. پس از بلند کردن هوا و پیر شدن، آب آزاد را در سطح ایجاد کنید تا یک آب کریستال پایدار ایجاد شود، پودر پایه را برای ایجاد پودر شوینده دریافت کنید.

پس از رسوب پودر پایه، مواد دیگر مانند آنزیم، ذرات رنگی، ذاتی، غیر یونیک و غیره می توانند به پودر پایه برای نیازهای مختلف اضافه شوند و پس از وزن گیری، پس از مخلوط کردن و دانه بندی، آنها را به مخلوط کننده بعد از مخلوط قرار دهید. پودر مواد شوینده متوسط ​​یا بالا با کیفیت بالا تولید می شود، بخش آخر بسته بندی است.

ویژگی های فناوری

1. تخلیه فاضلاب.

2. صرفه جویی در انرژی و کاهش مصرف، انتشارات به استاندارد می رسد.

3. پودر پودر می تواند بازیافت شود، آب می تواند بازیافت شود و بعد از جمع آوری دوغاب رسوب شده می تواند برای تناسب استفاده شود.

4. محیط زیست دوستانه.

5. سرمایه گذاری کم.