خط تولید ماسک پزشکی

ماسک ها انواع مختلفی دارند که در این مقاله به خط تولید ماسک پزشکی  سه لایه میپردازیم که یکی از پرفروش ترین انواع ماسک ها می باشد.همانطور که میدانید ماسک صورت از وسایل ایمنی فردی در مقابل آلودگی های ویروسی و ذرات آلوده موجود در هوا می باشد،

این ماسک ها که به ماسک جراحی معروف هستند از پارچه های ضد رطوبت مانند پروپیلن لایه ای PP با سه لایه تولید می شوند، که یکبار مصرف و غیر قابل شستشو می باشند ، در این نوع ماسک ها لایه بالایی و زیرین اسپان باند و لایه وسط از پارچه ملت بلون تشکیل شده است که نقش فیلتراسیون را در ماسک بر عهده دارد.

انواع مختلف دستگاه تولید ماسک

 

  • دستگاه تولید تمام اتوماتیک تنفسی سه لایه
  • دستگاه نیمه اتوماتیک تولید ماسک جراحی
  • خط تولید دستی تولید ماسک

همانطور که از عنوان مدل های دستگاه های تولید ماسک مشخص است در دستگاه های تمام اتوماتیک تمامی مراحل تولید ماسک توسط دستگاه و بدون دخالت دست انجام میشود.

همچنین در دستگاه های نیمه اتوماتیک تولید ماسک جراحی عموما دو مرحله کار وجود دارد، یک بخش دستگاه بدنه زن ماسک است و بخش دیگر کار اتصال کش به بدنه ماسک را بر عهده خواهد داشت که ارتباط بین این دو بخش توسط اپراتور ها و با دخالت دست انجام میگیرد. در این مدل خطوط تولید علاوه بر هزینه های نیروی انسانی و بحث های مربوط به بهداشت محیط، راندمان تولید نیز به نسبت خط تولید اتوماتیک ماسک بسیار کمتر می باشد.

مواد اولیه مورد نیاز تولید ماسک پزشکی : مشخصات فنی

در زیر مواد اولیه مورد نیاز خط تولید ماسک جراحی را برای شما شرح داده ایم:

  • پارچه اسپان باند
  • پارچه ملت بلون
  • سیم دماغگیر
  • کش
  • بسته بندی

مشاوره راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی

 

برای دریافت مشاوره راه اندازی خط تولید ماسک پزشکی و دستگاه تولید ماسک جراحی کافیست با مشاورین دامون مبنا تماس بگیرید. ما شما را قدم به قدم از تدوین طرح توجیهی تا جانمایی و تولید همراهی خواهیم کرد.

Non woven fabric, melt blown woven

MaterialsLT-8000Type

25m2/set,

Land required of plant

6500*3000*1700

Machine

2-4 people/set

Labor required

50Hz/60HzFrequency
1.7 ton/setGross weight110/220/240VVoltage

Length≤95mm, width≤175mm

Production type13.5kwPower
60-120pcs/minCapacity5-6KG/CM2Air pressure