خط تولید آبسلانگ پزشکی

(Absalong Medical Production Line)

احتمالا همه ی شما تا کنون تجربه استفاده از آبسلانگ را دارید. عوام آن را با نام چوب بستنی می شناسند اما در پزشکی به نام آبسلانگ شناخته می شود. آبِسلانگ (فرانسوی :abaisse-langue) ابزاری ساده است که هنگام معاینه حلق بیماران به کار می‌رود تا بالا آمدن زبان مانع معاینه نباشد. معمولاً طول آبسلانگ حدود ده سانتیمتر و عرض آن دو سانتیمتر است. سطح آبسلانگ مسطح بوده و دو سر آن تقریباً گرد است. آبسلانگ هم به فرم چوبی و هم به فرم پلاستیکی وجود دارد. که در نوع پلاستیکی آن تراشه‌های موجود روی سطح چوب را ندارد.

از جایی که این وسیله ساده با مخاط سطحی دهان و مجرای گوارشی ارتباط مستقیم پیدا می کند باید مراقبت های ویژه ای صورت گیرد تا به تمیزی این وسیله لطمه ای وارد نشود.هنگام کار با آن حتماً از دستکش یکبار مصرف استفاده شود و پس از کار با آن از محیط دور شود و دیگر مورد استفاده قرار نگیرد. آبسلانگ ها در دو نوع ایرانی و چینی موجود می باشد. این محصولات کاملا استریل می باشند.

این خط شامل دستگاه های زیر می شود: 

1.Rotary Cutting machine
2. Carve Cutting machine
3.Rotary Drying Machine
5.Selecting Machine
6.Branding Machine(Double Sides)
6.Bundling Machine

خط تولید فوق توانایی تولید با ظرفیت‎های متفاوت را دارا می‎باشد.

Main Technical Parameter:
Rotary-cutting common thickness 1.12 – 2.30mm
Processing Length <520mm Clamping Diameter <800mm Overall Dimension 2500*2400*1300mm Principal Axis Speed 0 – 220 r/min Power 16.2KW Machine Weight 2200kg Wheel Gear Material 45# Cast Steel Nut and Turbine Tin Bronze 663#